IPSMInc      
 
 

- Реєстрація починається о 8:00 -

09:00 - 13:00

ПЛАНУВАННЯ ПРОДАЖІВ ТА ОПЕРАЦІЙ (S&OP)

* Воркшоп ведеться англійською мовою з синхронним перекладом на російську
Вже майже 50 років експерти з управління ланцюгами постачання використовують планування Продажів та Операцій (S&OP) як метод балансування попиту та пропозиції в складних системах.

Однак згідно глобальних досліджень Gartner, майже 70% компаній не використовують цей інструмент повноцінно.

З нашого досвіду в Україні більшість компаній або взагалі не знайома зі цією простою і ефективною методикою, або не до кінця розуміють деталі та конкретні кроки по її використанню.
  НА ВОРКШОПІ УЧАСНИКИ ПРАЦЮВАТИМУТЬ В ГРУПАХ і
  Познайомляться з п'ятикроковою моделлю Процесу Планування Продажів та Операцій та отримають практичні навички з організації процесу під час моделювання S&OP в групі.

  Коротко розглянуть інструменти: PFEP (Plan for Every Part), ABC-аналіз, Стратегію управління Асортиментом, які закладають основу для процесу S&OP.
  Особливу увагу ведучий приділить процесу визначення сімейств продуктів, розробці плану попиту та пропозицій, інструментам вирішення проблем.

  В результаті учасники отримають теоретичні знання і практичні навички, щоб:
  • Чітко розуміти етапи п'ятикрокового процесу S&OP, їх послідовність, вимоги та деталі

  • Навчитися використовувати методику оцінки якості процесу та практичні прийоми вирішення проблем в спільній роботі

  • Розробити регламент та порядок денний робочих зустрічей, перелік обов'язкових учасників, матриці RACI та детальні інструкції щодо проведення сесій S&OP

  • Досягти позитивних результатів проведення щомісячного циклу S&OP, які дають змогу ефективно координувати роботу відділу маркетингу, продажів та виробництва під час щомісячного циклу S&OP
  Під час семінару учасники отримають практичні інструменти підвищення операційної ефективності, зменшення розміру партій та цільових рівнів запасів та специфіку їх використання для підвищення точності прогнозування та рівномірного завантаження виробництва та ланцюга постачання.

  Всі учасники отримають сертифікат.

  УЧАСНИКИ
  _________________________
  • Комерційні, Операційні та Фінансові директори,
  • Директори з маркетингу, Продажу та Розвитку,
  • Керівники виробництва,
  • Керівники відділів Планування продажів та виробництва,
  • Керівники відділів Закупівель та Управління ланцюгом постачання

  Особливо КОРИСНО для
  ______________________________________
  Керівників та провідних спеціалістів, що відповідають за планування продажів, маркетингових та трейд-маркетингових активностей, розробку нових продуктів та планування виробництва, матеріально-технічного забезпечення виробництва.
  Ведучий - ДОКТОР МУДДАССІР АХМЕД (ОАЕ)
  Менеджер з планування, регіон Близький Схід та Африка в Bridgestone EMEA та засновник SCMDOJO
  Керував функціями закупівель та ланцюга постачання на різнопрофільних виробництвах (електротехніка, гідравліка, автомобілебудування) та інтернет-галузях.
  Має значний досвід у впровадженні підходу постійного вдосконалення в Європі, на Близькому Сході та в Африці.

  Засновник провідного блогу для фахівців ланцюга постачанна scmdojo.com

  14:00 - 18:00

  РОЗРОБКА ОПЕРАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ

  Операційна стратегія – це важлива складова системи стратегічного планування компанії та основа для стабільного, ефективного та надійного функціонування ланцюга постачання.
  НА ОСНОВІ НАКРІЗНОГО БІЗНЕС-КЕЙСУ УЧАСНИКИ В РОБОЧИХ ГРУПАХ:
  Дізнаються про розробку операційної стратегії в залежності від параметрів та ключових показників ефективності ланцюга постачання.
  Пропрацюють, як ефективно вирішувати протиріччя між потрібним рівнем якості, термінами виконання, гнучкістю та мінімізацією витрат.
  Ознайомляться з сучасними методами підвищення якості та надійності Supply Chain: CRM та SRM, VMI, 3PL, EDI, LEAN/JIT, Кайдзен, TPM, TQM та ін.

  В результаті учасники

  • зрозуміють рівні та загальну структуру операційної діяльності, основні задачі стратегічного, тактичного та оперативного рівня планування, взаємозв'язки планування операційної діяльності з плануванням суміжних фунуцій та виробництва нової продукції та місце операційної стратегії в загальній системі планування

  • познайомляться з факторами, які впливають на вибір операційної стратегії

  • навчитися оцінювати фактори конкурентоздібності, проводити їх ранжування та використовувати для прийняття стратегічних рішень.

  • Розробляти операційну стратегію для підприємства з урахуванням:
  • Потужностей: прийняття рішень по конфігурації та розвитку потужностей, оцінка факторів, які впливають на рішення по їх розташуванню
  • Взаємовідносин в мережі поставок: вибір типу відносин з контрагентами, критерії вибору взаємовідносин. Фактори, що впливають на тип взаємовідносин
  • Технологій: склад та ступінь автоматизації технологій, ступінь інтеграції та масштаб технологічних одиниць. Матриця «Продукт-Процес»
  • Розвитка по структурами: ініціативи по розвитку компетенцій, вибір організаційних структур для управління поточною діяльністю, стадії вдосконалення управління операційною структурою
  • Ризиків: ідентифікація та аналіз ризиків, оцінка рівня ймовірності та впливу, вибір способів реагування та оцінка вартості реагування
  Учасники отримають чіткий та зрозумілий алгоритм і зручний інструментарій

  УЧАСНИКИ
  _________________________
  • Операційни директори та Supply Chain Manager,
  • директори з виробництва та керівники відділу якості,
  • керівники відділу планування та підготовки виробництва, підвищення операційної ефективності та впровадження LEAN та процесу постійного вдосконалення

  Особливо КОРИСНО для
  ______________________________________
  Керівників та провідних спеціалістів, що відповідають за побудову операційної стратегії та управління ключовими ресурсами підприємства, управління виробництвом та ланцюгом постачання
  Ведучий - ДМИТРО ГАВРІЛОВ (Росія)
  Експерт в операційному та виробничому менеджменті, викладач, бізнес-тренер (Росія)
  Впроваджував проекти і консультував в машинобудуванні та металургії, механообробній, фармацевтичній, харчовій, хімічній та нафтопереробній промисловостях.

  Співпрацював з десятками різних компаній, зокрема: Ernst&Young, Carlsberg, Oracle, Heineken, Хенкель Баутехник, Лакталіс, Вітмарк-Україна, Метінвестхолдинг, , Малбі Фудс, IKEA Industry, MSD Pharmaceuticals, Уралхіммаш, Уралкріомаш, Іжнефтемаш та багато інших.

  Член APICS (American Production and Inventory Control Society)
  Сертифікації: CPIM (Certified in Production and Inventory Management), CSCP (Certified Supply Chain Professional).
  11:00 - Кава-пауза
  13:00 - Обід
  16:00 - Кава-пауза

  Зареєструватись на операційні воркшопи 6-го червня

  Натискаючи цю кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
  Ви завжди можете відписатися від наших матеріалів

  Чекаємо на вас в конференц-холі ДЕПО 06.06.19

  Київ, Україна
  вул.Антоновича 50
  конференц-хол ДЕПО
  ~~~
  контакти організаторів
  380 93 569 3885
  request@ip-sm.com