Бізнес-сніданок для закупівельників

Записи виступів.

 

На бізнес-сніданку для закупівельників “Чи працює Категорійний менеджмент в закупівлях в Україні? Кейси.” ми багато говорили про практику впровадження цього підходу в українських компаніях. Тепер і Ви маєте можливість переглянути ці виступи.

Олександр Сосновський:
Керівник відділу категорійного менеджменту ПрАТ «ФФ«ДАРНИЦЯ»

Олександр Сосновський на бізнес-сніданку “Чи працює Категорійний менеджмент в закупівлях в Україні? Кейси” говорив про “Категорійне управління. Шлях від пілотної стратегії до впровадження”.

Анна Гусар,

Менеджер із закупівель YASNO

Анна Гусар на бізнес-сніданку “Чи працює Категорійний менеджмент в закупівлях в Україні? Кейси” говорила про “Як майданчик Zakupivli.pro допомагає закупівельникам досягати значних результатів. Приклад розумного використання інструменту: як організувати процес роботи з постачальниками, щоб майданчик дав максимум результатів, успішні кейси”.

Олексій Яновський
Директор із закупівель і логістики ІНТЕРПАЙП

Олексій Яновський на бізнес-сніданку “Чи працює Категорійний менеджмент в закупівлях в Україні? Кейси” говорив про “Категорійні закупівлі в металургії. Перший досвід – як перше кохання… або навіщо все це було.”

Марина Трепова

Директорка, співзасновниця IPSM Procurement & Supply Chain Professional

Марина Трепова на бізнес-сніданку “Чи працює Категорійний менеджмент в закупівлях в Україні? Кейси” говорила про “Критерії успіху Категорійного менеджменту на прикладах українських і міжнародних кейсів”.

ZSU Support
Підтримати зараз

Підписуйтесь на наш канал у Telegram ЗакупівліNews – інформаційний майданчик, завдяки якому спеціалісти із закупівель та Supply Chain отримують доступ до найактуальніших новин та ефективних порад від провідних експертів України та світу. https://t.me/IPSM2020