Команда IPSM

Над кожним проектом працює ключьова команда IPSM; а для вузьких ніш ми залучаємо експертів з усього світу: від інженерів технагляду до віце-президентів із закупівель

Директор, співзасновниця

Марина Трепова

Стратегія закупівель, управління функцією. Навчання і розвиток.

Співзасновниця і виконавча директорка компанії IPSM Procurement & Supply Chain Professional, Академічний керівник програми CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply Chain) в Україні.

Професійна закупівельниця з 15+ років досвіду роботи.

Керувала трансформаційними проектами в маркетингових закупівлях, діловому туризмі, виробничих галузях, харчовій промисловості, IT.

Директор з маркетингу, співзасновниця

Вікторія Кравченко

Маркетингові закупівлі, управління проектами. Міжнародні продажі та сорсінг

Професійний маркетолог (Chartered Institute of Marketing) з 15+ років досвіду у продажах, маркетингу, торговому маркетингу та операційній діяльності. Основний фокус - міжнародний маркетинг та продажі: стратегії виходу на ринок, підготовка до переговорів, виставки, цифрова присутність. Внутрішні та зовнішні комунікації, особливості міжкультурних та віддалених команд (серед клієнтів Ciklum, BASF, Moneyveo, Luxoft, Planit, Imperial Tobacco, MHP (Myronivsky Hliboproduct), Ukraine Trade Association, IT Education Academy).
Фінанси та управління кредитом

Андрій Січка

Управління кредитним портфелем. Фінансові ризики.

Міжнародний експерт у галузі управління кредитом та заборгованостями.
За 14 років корпоративної кар'єри, з тисячами клієнтів, у десятках країн світу, із портфеля у 2 мільярди списав 8 тисяч безнадійних боргів. Успішно реалізував проекти оптимізації дебіторської заборгованості в Electrolux, Danfoss, Parker Hannifin, JTI, Golder Electronics та інших компаніях.

Щодня Андрій допомагає компаніям у різних частинах світу повністю реалізовувати потенціал їх продажу та отримувати своєчасні оплати.

Менеджер проектів

Ольга Патерилова

Операційне управління, організація подій.

Вона перша зустрічає вас онлайн за request@ip-sm.com

Більше 17 років працювала в компанії “Чорноморнафтогаз”, де пройшла шлях від інженера до керівника відділу постачання. Має аналітичний склад розуму та системне мислення, хороші організаційні здібності, ініціативність. Постійно підвищує кваліфікацію та розвиває нові навички. Віддає перевагу стратегії Win-Win, але виявляє твердість і наполегливість у принципових питаннях.
Любить мистецтво, природу та подорожі. Голова Громадської Спілки “Закупівлі і ланцюги постачання майбутнього”

Менеджер із закупівель. Аутсорсинг закупівель.

Олена Григоренко

Категорійний менеджмент. Проведення тендерів. Переговори з постачальниками.

Закупівельниця з більше ніж 10-річним досвідом в промислових, транспортних та консультаційних компаніях: “Метінвест”, “Укрзалізниця”, “IPSM”. Реалізовувала масштабні проекти з мільйонними економіями в закупівлях. Брала участь в тендерних комітетах, досконало знає український закупівельний ринок.
На початку кар’єри працювала вчителем у Криворізькому ліцеї, тому вміє пояснювати свої ідеї просто і доступно для кожного.
Зовнішній консультант

Сергій Довгаленко

Міжнародні закупівлі, стратегія закупівель, категорійний менеджмент, автоматизація процесів

Вищу освіту Сергій Довгаленко здобув у Києві – закінчив механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Свою професійну діяльність Сергій Довгаленко пов’язав із керуванням закупівлями. На посаді директора із закупівель він працював в українських і зарубіжних компаній. Ключові сфери діяльності роботи Сергія — автоматизація замовлень та оптимізація закупівель.. Під керівництвом новопризначеного ТОП-менеджера Укрзалізниці раніше проводились тендерні закупівлі, здійснювались логістичні операції та реалізовувались проекти розвитку мереж компаній.
Менеджер по роботі з ключовими клієнтами та партнерами

Анжела Каменєва

Операційна робота. Управління проектами. Зустрічає вас за адресою - request@ip-sm.com

Має великий досвід в проектному менеджменті та роботі з партнерами. Працювала в CFO Club Ukraine та Лізі Фінансистів. Успішний менеджер з продажів, працювала в В2В та В2С проектах. Активно волонтерить під час війни, може знайти все, починаючи від металу на бронежилети до фур курятини для військових.
Зовнішний бізнес-тренер. Директор із закупівель INTECH.

Олена Курамшина

Категорійний менеджмент, трансформація закупівель

Професійний менеджер із закупівель з глибоким практичним досвідом. 15+ років комплексної трансформації відділів закупівель у різних галузях: телекомунікації, виробництво, ІТ, видобуток, FMCG. 3+ як тренер із закупівель та категорійного менеджменту. Великий досвід управління проектами у впровадженні автоматизації закупівель у 4 компаніях, побудові оперативних закупівель та досягненні значних заощаджень.
Маркетинг-менеджер

Олена Панічева

Наш голос у соціальних мережах та розсилці. День за днем спілкується з вами у месенджерах або pa@ip-sm.com

Менеджер з маркетингу та торгового маркетингу з досвідом роботи 15+ років у сферах B2C та B2B. Має понад 100 успішно реалізованих проектів у сфері цифрового і торгового маркетингу та великий досвід у стратегічній розробці та реалізації комплексних багатоканальних кампаній. Знає бізнес з різних сторін, оскільки працювала у іноземних та українських FMCG компаніях, рекламному агентстві, дистриб’юторі, роздрібній торгівлі, IT стартапах та консультаційному бізнесі.
На проектній основі допомогає малим та середнім бізнесам з маркетингом та просуванням від А до Я.
IT-projects. Закупівля в IT

Олексій Обушко

IT-інфраструктура, CRM, Enterprise

Має понад 15-річний досвід реалізації комплексних ІТ-проектів, включаючи архітектуру та готові рішення для фінтех в державних та міжнародних банках, кредитних спілок, міських стадіонів, аеропортів та роздрібних мережах. Досвід технічного управління, великий досвід роботи з клієнтами та навички сильних людей допомагають Олексію працювати зв’язковим між клієнтами та міжнародними технічними командами.
Клієнти: Міжнародні банки · Кредитні спілки · FMCG · Роздрібні мережі · Аеропорти · Стадіони
Проекти: Хмарна та локальна інфраструктура, Azure, Microsoft Dynamics CRM, Unified Communication, ServiceDesk тощо.