Бізнес-сніданок “Постачальники: хто ким управляє?”

Записи виступів.

 

На бізнес-сніданку  “Постачальники: хто ким управляє?” ми говорили про кейси, KPI та ефективні інструменти з управління постачальниками. Тепер і Ви маєте можливість переглянути ці виступи.

Андрій Тітов, керівник відділу закупівель iDeals

Андрій Тітов, керівник відділу закупівель iDeals розповів учасникам бізенес-сніданку “Постачальники: хто ким управляє?” про “KPI роботи постачальників як інструмент управління якістю роботи постачальників”

Олег Галін, керівник напрямку закупівель IT-компанії Modus X

Олег Галін, керівник напрямку закупівель IT-компанії Modus X (в структурі ДТЕК) розповів учасникам бізенес-сніданку “Постачальники: хто ким управляє?” про “Ефективне управління постачальниками. Досвід ДТЕК.”

Юлія Дольницька, Procurement Business Partner, Softserve

Юлія Дольницька, Procurement Business Partner Softserve розповіла учасникам бізенес-сніданку “Постачальники: хто ким управляє?” про “Онбординг постачальника як інструмент управління постачальником”.

Марина Трепова, СЕО IPSM

Марина Трепова, СЕО IPSM розповіла учасникам бізенес-сніданку “Постачальники: хто ким управляє?” про “Автоматизація і ШІ на службі та в допомогу закупівельникам”

ZSU Support
Підтримати зараз

Підписуйтесь на нашу розсилку та соцмережі:

Раз на місяць ми відправляємо дайджест з найпопулярнішими закупівельними новинами з усього світу та раз на декілька тижнів - запрошення на наші події.